חדשות

מתקני אקסטרים

בחברת לונה לנד מציעים לכם מתקני אקסטרים מגוונים במיוחד, אשר מתאימים לכל מי שאוהב אקסטרים והנאות קיצוניות. אנו בלונה לנד עושים הכל כדי שהאירוע שלכם יצליח מעל למשוער, בין אם האירוע הוא מסיבת בר מצווה עם חברים ובין אם הוא הקמת לונה פארק שכונתי לימות החופשה. לכן אנו דואגים להשכיר לכם מתקני אקסטרים איכותיים ומהנים במיוחד, המלווים בצוות מקצועי הכולל מנהל אירוע, צוות טכני וכמובן מפעילים מקצועיים לכל סוגי המתקנים, כדי שההנאה של הילדים תהיה מושלמת, וכדי שהאירוע יתנהל ללא כל פגע.

ללונה לנד קיים הידע והניסיון לייעץ לכם אילו מתקנים ניתן ומומלץ לשלב האירוע שלכם על מנת ליצור את האווירה וההנאה המושלמת ולגרום לאירוע שלכם להיות בלתי נשכח.

מה הם מתקני אקסטרים?

מתקני אקסטרים מזמינים אתכם לחוויה מלווה בהצפה של התרגשות ואדרנלין כמו גם אתגר. קיים מגוון רחב ביותר של מתקני אקסטרים הכוללים בין השאר מתקני שעשועים מורכבים, מתקנים ממונעים ואטרקציות אטרקטיביות בהחלט. את מתקני האקסטרים ניתן לשלב בדרכים רבות. למשל, בפארקים מסוימים מזמנים התקנה של מתקני אקסטרים וכן מתקני שעשועים לצורך שימוש בדרך קבע. מתקנים אלו יותקנו באופן שונה מאשר במקרים בהם יש צורך בשימוש חד פעמים והם גם ישמשו את באי המקום בכל פעם שאלו יבואו לביקור. באמצעות מתקני שעשועים ואקסטרים קבועים ניתן לשדרג פארקים באופן משמעותי. בשימושים אחרים נהוג להשכיר מתקנים אלו.

השכרת מתקני שעשועים ומתקני אקסטרים מתאימה למצבים שונים. למשל, כאשר נערכים אירועים ניתן להזמין את אטרקציה זו ובכך לשדרג את האירוע. כך לדוגמא, ניתן לערוך מסיבת בר מצווה אקסטרים ולהזמין מתקני אקסטרים לפארק. כמו כן, ניתן להזמין מתקני שעשועים עבור אירועים של גיבוש צוותים או ימי משפחות, ימי כיף בבית הספר ועוד. באופן כללי, מתקנים של אקסטרים ושעשוע, מלבד היותם מהנים מאד, הם גם מתקנים שמושכים את העין. מי שרואה אותם, רואה מול עיניו השקעה, כיף והנאה. לכן, באמצעות הזמנה שלהם ניתן לשדרג משמעותית אירועים והם כדאיים מאד.

חשוב לדעת:

ישנם מתקנים שמתאימים יותר עבור שימוש חד פעמי ולכן כדאי לשכור אותם לאירועים. לעומת זאת מתקנים אחרים מתאימים יותר עבור התקנה לצורך שימוש קבוע. בין כך ובין כך, חשוב מאד לבדוק שכל המתקנים עומדים בתקנים המקובלים בתחום זה ואינם מסכנים את המשתמשים. לונה לנד משכירה לכם מתקני אקסטרים לשימוש חד פעמי, העומדים בכל תקני הבטיחות!

 

לונה-לנד
כתובת:  בעלי המלכה 23 אזור תעשיה חדרה   מייל: lunaland55@gmail.com 
 נייד: 054-7503728  ,054-7503727  טלפקס: 04-6335729 
אטרקציות לבר/בת מצווה  |  לונה פארק להשכרה  |  מתקני אקסטרים להשכרה  |  ייצור, תיקון ויבוא מתקנים
בניית אתרים - טואול