חדשות

לונה פארק

"אבאל'ה בוא ללונה פארק"
לונה לנד היא חברה אשר משכירה ומפעילה מתקני שעשועים מכל הסוגים, ויוצרת עבור ילדים בכל אזורי הארץ חוויות לונה פארק מדהימה.
חברתנו היא חברה מן הוותיקות והגדולות בארץ בתחום והמתקנים הם המתקדמים והטובים ביותר בתחום מתקני השעשועים.
כמו כן היא מסייעת לכל מי שרוצה להקים לונה פארק להנאתם של ילדי האזור, ומשכירה יחד עם המתקנים גם מפעילים מקצועיים, מנהלי אירוע וצוות טכני, אשר אחראים על ההפעלה והתפקוד של המתקנים בזמן קיומו של הלונה פארק, וזאת על מנת לוודא שהנאתם של הילדים תהיה מושלמת, ובעיקר בטוחה מכל סכנה. עם לונה לנד, כל ילד יכול ליהנות מחווית לונה פארק מושלמת.
מגוון המתקנים וכל מתקן בפני עצמו מתחבר יחדיו עד שנוצר מתחם שלם, עשיר וקסום של לונה פארק המזמין את המבקרים ליהנות מהמקום ולהפוך אותו למקום בו יכולים לבלות כל בני המשפחה בגילאים השונים. בן השנתיים נהנה יחד עם האב בן השלושים ממתקני המקום.
בלונה לנד קיים מגוון עשיר של מתקנים לכל גיל וכמובן שילוב של ידע נרחב וניסיון עשיר ביצירת חווית בילוי בלתי נשכחת עבור מבקרי המתחם.


לונה פארק הוא מקום בו מתקיימים יחד הרבה מאד מתקני שעשועים מפותחים ומשוכללים. חלק מזמינים את מבקרי הלונה פארק ליהנות מרכבת הרים מפחידה, חלקם מזמינים ליהנות מגלגל ענק וחלק משתייכים לקבוצת מתקני לונה פארק מוכרים פחות. בכל מקרה, מתקני לונה פארק מאפשרים אטרקציות מגוונות למבקרי פארק השעשועים. ישנם מתקנים שאליהם מלווה פחד רב ואדרנלין גבוה לעומת מתקנים שמספקים חוויה רגועה יותר ועם זאת מהנה. כמובן שבכל עונת נופש שבא מתמלאים יותר מהרגלים הפארקים השונים, יש לחדש את היצע המתקנים הקיים. זאת כדי להגדיל את המקום, ליצור גיוון עבור מבקרים וותיקים ולהיות אטרקטיביים יותר בשטח.

מתקנים לכל הגילאים:

ישנם מתקני לונה פארק שמתאימים לכל גיל. למשל, גלגל ענק ידוע בהיותו מתקן שמתאים לכל הגילאים ולכן גם סבא יכול לעלות עם הנכד על מתקן זה וליהנות. מתקנים כגון מכוניות מתנגשות, רכבות קטנות למיניהן, קרוסלות ועוד, מתאימים עבור הגילאים הצעירים של מי מהמבקרים. מתקנים מפחידים או מאתגרים מאד יתאימו לשכבות הגיל הגבוהות כמו גם לאנשים מבוגרים שעוד נהנים מתחום זה של אטרקציות. השילוב בין מגוון המתקנים המתאימים לטווח גילאים רחב יוצר מקום מתאים לבילוי משפחתי.

 

לונה-לנד
כתובת:  בעלי המלכה 23 אזור תעשיה חדרה   מייל: lunaland55@gmail.com 
 נייד: 054-7503728  ,054-7503727  טלפקס: 04-6335729 
אטרקציות לבר/בת מצווה  |  לונה פארק להשכרה  |  מתקני אקסטרים להשכרה  |  ייצור, תיקון ויבוא מתקנים
בניית אתרים - טואול