חדשות

אטרקציות לבר / בת מצווה

עם לונה לנד, תוכלו ליצור לילד או לילדה שלכם חגיגת בר / בת מצווה מושלמת ומהנה במיוחד!
לונה לנד מציעה לכם מגוון רחב במיוחד של אטרקציות לבר ובת מצווה, החל במתקני שעשועים קטנים ועד למתקני אקסטרים גדולים במיוחד. את המתקנים תוכלו לבחור בהתאם לאופי בן או בת המצווה וחבריהם, בהתאם למקום שבו אתם עורכים את המסיבה, גודלו וצורתו, ובהתאם לכל תנאי או מגבלה אחרת העומדת לפניכם.
הנוער של היום הוא נוער מגוון מאד עם הרבה מאד חשיפה למגוון של מוצרים, סגנונות, תרבויות וכן הלאה. באמצעות הרשת מגיעים כמעט לכל דבר. בהתאם, הנוער של היום חוגג בכל מיני דרכים ובדרך כלל מחפש את המקוריות שבהן.  אטרקציות לבר/ בת מצווה מזכות אתכם באטרקטיביות, גיוון ובאירוע מוצלח.
מגוון האטרקציות של לונה לנד הוא עצום, כך שמובטח לכם שאצלנו תמצאו מתקן איכותי, בדיוק כמו שחיפשתם.
לונה לנד מעסיקה מפעילים מקצועיים לכל סוגי המתקנים, ושולחת לבר / בת המצווה שלכם צוות אשר מסייע לשמירה על הבטיחות בשטח, ולהפעלה נכונה ובטוחה של האטרקציות.

 

אטרקציות לבר/ בת מצווה- מה האפשרויות?

יש הרבה מאד אפשרויות עד שניתן להתבלבל ממש. כמובן שלא צריך לבחור באלו שמנקרות עיניים וניתן לבחור מתקנים לבר/בת מצווה שהינם מתקנים פשוטים ועם זאת מרשימים. למשל, ישנם מתקנים מיוחדים כגון מתנפחים שונים, קירות טיפוס, מתקני אקסטרים, מתקני שעשועים ועוד. בתוך כל אחת מהקטגוריות האלה קיימים מגוון של מוצרים ואמצעים שנחשבים לאטרקציות ואתם יכולים לבחור עבור האירוע שלכם מה מתאים. המגוון הרחב מזכה גם במחירים משתנים מאד ובסופו של דבר, למרות הבלבול, אתם המרוויחים העיקריים.

 

איך בוחרים?

מתקנים לבר/בת מצווה נבחרים באמצעות כמה דגשים. ראשית, יש להתאים מתקנים ואטרקציות לפי אופי האירוע. למשל, אירוע שנערך באולם אירועים בערב ודורש לבוש תואם לא יוכל להתאים למתקני אקסטרים. לעומת זאת אירוע שנעשה ביום ובשטח פתוח בהחלט יכול להתאים. לכן, עליכם להחליט קודם לכל איפה מתקיים האירוע ומה האופי שלו ובהתאם לצמצם אפשרויות. דבר שני, עליכם לבחור מתקנים לבר/בת מצווה שהינם בתקציב שלכם. לבסוף, חשוב מאד לבחור אטרקציות שימצאו חן בעייני בעלי האירוע הלוא הם בן או בת המצווה.

 

לונה-לנד
כתובת:  בעלי המלכה 23 אזור תעשיה חדרה   מייל: lunaland55@gmail.com 
 נייד: 054-7503728  ,054-7503727  טלפקס: 04-6335729 
אטרקציות לבר/בת מצווה  |  לונה פארק להשכרה  |  מתקני אקסטרים להשכרה  |  ייצור, תיקון ויבוא מתקנים
בניית אתרים - טואול