חדשות


 

ייצור, תיקון וייבוא מתקנים – רק בלונה לנד!

 

כאשר עורכים אירועים, במיוחד אירועים לילדים, יש צורך באטרקציות מגוונות. אינו דומה אירוע כמו יום הולדת לאירוע כמו יום חווייתי בקייטנה, ולכל אירוע תקציב משלו, גודל משלו וסגנון משלו. עבור אירועים גדולים, הרבה פעמים רוצים להביא אטרקציות גדולות, כמו מתקני לונה פארק, דוכני מזון וכדומה. לונה לנד מציעה לכם מבחר ענק של מתקנים ואטרקציות לכל סוגי האירועים, ומגישה לכם שירות של ייצור, תיקון וייבוא מתקנים מכל הסוגים.

 

ייצור תיקון וייבוא מתקנים

 

שירות של ייצור, תיקון וייבוא מתקנים הוא שירות חשוב לכל מי שמארגן אירועים, פעילויות, אטרקציות וכדומה. אנשים רבים מעוניינים לשכור מתנפחים, מתקני לונה פארק וכדומה ליום אחד או מספר ימים, לצורך הפעילות, ואילו אחרים מעדיפים לרכוש את המתקנים על מנת לעשות בהם שימוש חוזר וקבוע. אלו ואלו יקבלו שירות מצוין בלונה לנד, אשר מציעה מכירה והשכרה של מתקנים, כמו גם שירות תיקונים מקצועי לכל בעיה או תקלה במתקנים שנרכשו. ייצור, תיקון וייבוא מתקנים הוא המומחיות של לונה לנד, על מנת שאתם תוכלו ליהנות מאירועים מרהיבים ומהנים במיוחד, במחירים נוחים המתאימים לכל כיס.

 

לונה לנד

 

חברת לונה לנד עוסקת בתחומים של ייצור, תיקון וייבוא מתקנים מזה למעלה מ-20 שנה. לונה לנד מחזיקה במגוון הגדול ביותר בארץ, של מתקני לונה פארק ומתנפחים. בנוסף להשכרה ומכירה של מתקנים, מציעה לונה לנד גם צוות של מפעילים מקצועיים, אשר יוכלו להגיע לאירוע שלכם ולהפעיל את המתקנים השונים, להשגיח על המשתמשים במתקנים ולוודא את בטיחות השימוש וההפעלה. כל המתקנים של לונה לנד נושאים אישורים של מכון התקנים, על מנת שאתם תוכלו להיות רגועים ולדעת בוודאות שהאירוע שלכם נערך בצורה בטוחה לחלוטין. מגוון המוצרים הגדול של לונה לנד מבטיח לכם אירוע מדהים, שהילדים לא ישכחו זמן רב. וכמובן, שירות התיקונים של לונה לנד יסייע לכם בכל בעיה ותקלה.

 

מחפשים מקום איכותי שיספק לכם ייצור, תיקון וייבוא מתקנים לאירועים? בואו ליהנות מן השירות המקצועי של לונה לנד!

לונה-לנד
כתובת:  בעלי המלכה 23 אזור תעשיה חדרה   מייל: lunaland55@gmail.com 
 נייד: 054-7503728  ,054-7503727  טלפקס: 04-6335729 
אטרקציות לבר/בת מצווה  |  לונה פארק להשכרה  |  מתקני אקסטרים להשכרה  |  ייצור, תיקון ויבוא מתקנים
בניית אתרים - טואול